FILOZOFIA

Naszym celem jest dobre samopoczucie Podopiecznych. Trening traktujemy jako długofalowe, dożywotnie wręcz pozostawanie w dobrej formie, nie zaś chwilowe wkręcenie ciała na wysokie obroty, co później częstokroć przepłacone zostaje kontuzją. Nasz program skutkuje poprawą zdrowia, sylwetki oraz samopoczucia.

Zajęcia prowadzi bardzo doświadczona i zaangażowana kadra. Jesteśmy w branży od wielu lat, Training Lab jest zaś wypadkową wszystkiego, co naszym zdaniem dobre w temacie funkcjonowania zajęć grupowych.

Pierwszy trening rusza o 6:30, ostatni o 21:00.

Znajdziesz godzinę odpowiednią dla siebie – zajrzyj proszę do zakładki Grafik.

W powyższych grupach trenują osoby zarówno bardzo młode, jak i po 60. roku życia. Ćwiczyć może każdy, kto nie posiada lekarskich przeciwwskazań do podjęcia aktywności fizycznej.

Oprócz korzystania z dłuższych, 75-minutowych zajęć bazujących na: skakaniu, podnoszeniu, dźwiganiu, bieganiu… i ogólnie wszystkim, co poprawia nasze zdrowie, możesz odpocząć w tzw. “chillout roomie”, zjeść czy też popracować przy przeznaczonym do tego stanowisku.

Grochowska 301/305.

Daleko i nie po drodze? Może tak być, pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Jakkolwiek patetycznie to nie zabrzmi: warto. Dojeżdżają do nas osoby spod Warszawy i dalszych dzielnic: Wawra, Ursynowa czy Bielan. Nie zawsze są korki – raz jeszcze zachęcamy do obejrzenia Grafiku i wybrania “bezpiecznej” godziny.

Pierwszy próbny trening jest bezpłatny, wystarczy przyjść i zabrać ze sobą pozytywne nastawienie 🙂

SPRÓBUJ!