SZKOLENIA

Szkolenie “Profesjonalne Zajęcia Grupowe” vol. 2 – Training Lab

Jakość. To słowo klucz w kontekście naszego funkcjonowania w Training Lab. Towarzyszy podczas tłumaczenia treningu, przeprowadzania rozgrzewki, nauki występujących danego dnia ćwiczeń.. Moglibyśmy długo wymieniać. Przed otwarciem klubu postawiliśmy sobie za cel osiąganie, utrzymywanie i rozwijanie jej na kolejnych polach. Jesteśmy dumni, że po latach działania w branży zdefiniowała nasze podejście do zagadnienia profesjonalnych zajęć grupowych.

Zaczynając od lękliwego prowadzenia pierwszych godzin, po zbudowanie sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa – chcemy podzielić się z Tobą wszystkimi doświadczeniami, które wydarzyły się po drodze. Przekazać naszą wizję bycia trenerem. Szkolić jak efektywnie uczyć innych, niezależnie od stopnia zaawansowania. Zgłębić logikę skutecznego programowania planów treningowych. Najważniejsze zaś – pomóc zrozumieć potrzeby Twoich podopiecznych, dzięki czemu staniesz się faktycznym autorytetem a nie tylko osobą przeprowadzającą zajęcia.

PZG to pierwsze warsztaty poruszające wszystkie aspekty związane z prowadzeniem zajęć grupowych i firmy, w której te pierwsze są filarem działalności. Do tej pory podobną tematykę poruszaliśmy tylko na sesjach wyjazdowych, po zaproszeniu przez właściciela i trenerów danego klubu. Wraz z końcem 2018 roku organizujemy szkolenie dla szerszego grona chętnych i na własnej ziemi – w Training Lab.

Sobota – start o 12:00, koniec o 19:00. Niektórzy będą jechać z daleka i nie chcemy kłopotać Ich dodatkowym noclegiem w piątek albo zrywaniem się o 4:00. Nie organizuj czasu wieczorem – zostaw proszę to nam i daj się zaprosić na integracyjną kolację, podczas której porozmawiamy mniej oficjalnie i odpowiemy na wszystkie pytania, z którymi nie było po drodze na samym szkoleniu.

Niedziela – start o 9:00, koniec o 16:00.

Jeżeli nie jesteś na specjalnej diecie i nie musisz pochłaniać 12 000 kcal dziennie, to nie martw się o jedzenie. Zorganizujemy smaczne dania i przekąski. Głód wiedzy zaspokoimy natomiast obszernym omówieniem poniższych zagadnień:

  • Prowadzenie zajęć grupowych. Przekażemy Ci wszystko co niezbędne do możliwie najbardziej jakościowej pracy z podopiecznymi. Począwszy od omówienia treningu, po cool down po jego zakończeniu, krok po kroku przerobimy najważniejsze punkty. Nie będziemy Cię szkolić jak powinien wyglądać przysiad. Zamiast tego dowiesz się jak nauczyć go najbardziej opornego klubowicza. Opowiemy jak ogarnąć 20 różnych osób, odpowiednio rozgrzać pod konkretny wysiłek, dopasować każdemu (tak) indywidualną wersję treningu, uwzględniając: ból nadgarstka, nieprzespaną noc, przejawianie rażącego braku jakiejkolwiek świadomości ciała czy też cokolwiek innego, z czym z pewnością prędzej czy później przyjdzie Ci się zmierzyć. Zasugerujemy w której części sali najlepiej stanąć w trakcie serii wskoków na skrzynię oraz jak wychwycić błędy u wszystkich podczas progresji do rwania.
  • Programowanie treningów. Opowiemy Ci o naszej wizji wysiłku oraz doświadczeniach crossfitowych. Dowiesz się co nieco o układaniu planów dla zawodnika Regionalsowego, jak też aplikacji programu CF dla amatorów-klubowiczów. Nauczymy jak mądrze łączyć różne formuły treningowe i dlaczego z powodzeniem wybraliśmy inną drogę niż amerykańska afiliacja.
  • Prowadzenie własnego biznesu. Podzielimy się z Tobą wiedzą odnośnie zarządzania firmą. Zwrócimy uwagę na najważniejsze kwestie administracyjne, optymalizację bieżącego działania, przemyślane ustalanie cen i grafiku oraz organizacji dodatkowych aktywności, budujących społeczność. Opowiemy o naszych rokowaniach dla branży i własnych planach rozwoju na przyszłość.

Szkolenie Profesjonalne Zajęcia Grupowe to wiedza praktyczna.

Przekażemy Ci w jeden weekend to, do czego sami dochodziliśmy latami.

Chętnych prosimy o kontakt poprzez wiadomość na fanpage lub mailowo: biuro@traininglab.pl